Каталог товарів

Євроруберойд застосування

Євроруберойд недорого – покрівельний і гідроізоляційний матеріал

Кожна людина, яка хоч трохи стикалася з будівництвом виразно розуміє важливість використання гідроізоляції. Розвиток виробничих технологій дозволяє купити якісний євроруберойд недорого. У інтернет-магазині Татос-Буд ви знайдете покрівельні та гідроізоляційні матеріали в широкому асортименті за розумними цінами.

Ключовими особливостями євроруберойду є:

 1. Простота монтажу.
 2. Популярність технології використання бітуму.
 3. Довговічність матеріалу, за умови правильної експлуатації.

Матеріал використовується в основному для формування гідроізоляційного шару, що забезпечує захист фундаменту від негативної дії вологи. Покрівельні роботи з використанням євроруберойду особливо популярні в останні десятиліття.

Укладання гідро і пароізоляції з використанням еврорубероида

Укладання гідро і пароізоляції з використанням еврорубероида   Перешкода попаданню вологи в приміщення (житлові та нежитлові) – головне завдання, яке покладається на гідроізоляційний шар. Важливо підібрати надійний і якісний матеріал, який впорається з цією функцією. Укладання рулонного руберойду досить часто застосовується як основний тип покрівлі, що наплавляється, особливо на дахах багатоповерхових будинків.

   На практиці рулонні матеріали можуть застосовуватися для:

 • створення гідроізоляції під стягування;
 • забезпечення гідро і пароізоляції для дахів як додатковий захист;
 • запобігання руйнуванню фундаменту під дією вологи.

Примітка! Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, що надають тільки якісні будівельні матеріали, що відповідають загальноприйнятим стандартам.


Євроруберойд основний тип покрівлі, що наплавляєтьсяЄвроруберойд основний тип покрівлі, що наплавляється, У разі використання дешевих аналогів, можна зіткнутися з такими проблемами як схильність дії:

 1. Вологи.
 2. Перепадів температур.
 3. Передчасному розкладанню (ушкодження у вигляді тріщин полотна значно скорочують його експлуатаційний термін).


Здатність протистояти таким деформаціям є найважливішою характеристикою покрівельного і гідроізоляційного матеріалу і залежить від багатьох компонентів, використовуваних на етапі виробництва.

 Руберойд на основі бітуму і полімерів 

   Євроруберойд є полотном, обробленим спеціальною сумішшю бітуму і полімерів.

Основна відмінність в характеристиках матеріалу полягає в типі використовуваного полімеру :

 1. Полімер APP забезпечує додатковий опір дії високих температур. Це дозволяє використати матеріал в жаркому кліматі. Обмеженням є те, що матеріал менш еластичний і податливий негативній дії низьких температур.
 2. Полімер SBS надає матеріалу додаткову гнучкість і динамічний опір. Проте його не можна використати в жаркому кліматі в якості основного захисного шару, оскільки він не надає матеріалу стійкості до дії температур.

У складі, залежно від технології, можуть бути присутніми додаткові добавки. Поговоримо про деяких з них.

Плівка з полімерного матеріалу

   Руберойд на основі бітуму і полімерівТонка полімерна плівка використовується для захисту нижньої поверхні від прилипання до рулону. Плівка покрита спеціальними графічними індикаторами для простішої та надійнішої установки. Плівка тане під час установки при нагріванні. Якщо графіка повністю зливається (уся поверхня чорна), матеріал перегрівається. Правильним нагрівом вважається той, коли графіка деформована, але видна.

   Полімерна плівка без графічних елементів застосовується для захисту верхньої поверхні підкладкових і мембран, призначених для гідроізоляції фундаментів і інженерних споруд. Перфорована полімерна плівка може використовуватися як захист вивороту, щоб забезпечити рівномірні точки розподілу адгезії та збільшити швидкість укладання матеріалу.

Самоклеюча поверхня

Руберойд на основі бітуму і полімерів   Технологія використовується для виготовлення самоклеючого євроруберойду. Покриття представлене у вигляді захисної плівки, що легко знімається.Ці матеріали забезпечують високу швидкість безпечного і дешевого нанесення і не вимагають додаткового устаткування і навичок. Такі матеріали також можуть використовуватися в умовах, коли стандартна нагріваюча установка заборонена (пінополістирол або дерев'яна основа, внутрішня гідроізоляція).

Дрібнозернистий пісок або тальк

   Для покриття верхньої або нижньої поверхні мембрани можна використати дрібнозернистий пісок або тальк. Таке покриття дозволяє укладання мастикою гарячого або холодного нанесення, а також пальником.

Сланець

   Ще одна добавка, вживана для виготовлення руберойду, – крупнозернистий мінеральний сланець зі спеціальною гідрофобною обробкою. Його завдання забезпечення захисту матеріалу від ушкоджень ультрафіолетовим випромінюванням впродовж усього терміну служби мембрани. Використовується для заглушки листових мембран у двошарових водонепроникних системах.

   Сланець може бути різного кольору, що покращує естетику виробу. Стандартні кольори включають натуральний сірий, червоний, зелений і білий, інші кольори.


Доступные стройматериалы