Каталог товарів

Негашене вапно

Більшість з нас знає, що є вапно комове негашене. Матеріал досить популярний в різних сферах, у тому числі в будівництві. Недорого купити негашене вапно в Харкові, можна в нашому інтернет-магазині. Але спершу вашій увазі пропонується коротка ознайомлювальна стаття, яка допоможе вам визначитися у виборі потрібного матеріалу.

Оксид кальцію, широко відоміший як негашене вапно, є білою порошковою по своїй структурі речовиною. В силу своїх фізичних властивостей, негашене вапно при контакті з водою вступає в реакцію. У нашому інтернет-магазині вапно комове негашене пропонується у фасованому виді (мішки по 40 кг). В результаті реакції негашеного вапна пушонки з водою виходить гашене вапно (чи гідроксид кальцію). Умовно можна позначити два основні види негашеного вапна, а саме м'яка і тверда. Вашій увазі пропонується ознайомитися з технічним циклом винищити і її особливостями.

Процес виготовлення комового вапна негашеного

Негашене і гашене вапно У промислових масштабах оксид кальцію отримують шляхом випалення вапна. Починаючи з температури близько 800 C, вапняк (карбонат кальцію) розкиснюється, т. е. виділяється діоксид вуглецю та утворюється оксид кальцію.

Серед іншого негашене вапно розрізняють за швидкістю реакції з водою. Всього є умовних три види, а саме:

  1. Час реакції < 2 мін: м'яке негашене вапно.
  2. Час реакції 2-6 мін: негашене вапно середнє.
  3. Час реакції > 6 мін: негашене вапно.

 Проте точних визначень немає. Відмінності у швидкості реакції є результатом розміру кристалітів СаО, об'єму пір і питомої поверхні, на які впливають температура і тривалість випалення.

М'яке вапно отримують при температурі 900-1000 C, тверде вапно - до 1400 C, при цьому тривалість температурної дії зазвичай також грає роль.

УВАГА! Негашене і гашене вапно – луг, здатний завдати серйозної шкоди при попаданні на відкриті ділянки шкіри або в очі. Тому працювати з речовиною треба тільки в захисній екіпіровці та окулярах.

Сфера використання негашеного вапна пушонки

Негашене вапно використовується у будівельній галузіНегашене вапно використовується у будівельній галузі як добавка до розчинів, а також є другорядним компонентом цементного клінкеру.

Інші сфери застосування негашеного вапна : 

  • як добриво;
  • у виробництві карбіду кальцію;
  • виробництво вапняного розчину, вапняної штукатурки та вапняної фарби;
  • для використання як нейтралізуючого агента.

Гашене вапно використовується, серед іншого, як альтернативу вапняку при десульфуризації димових газів. Детальніше про те, що таке гашене вапно, її характеристиках читайте в нашій статті.

Гіпс (сульфат кальцію), отриманий з негашеного вапна, має білизну 80% і може використовуватися в комерційних цілях. Через його високу реакційну здатність потрібно меншу кількість споживаного матеріалу.

Купити онлайн негашене комове вапно в мішках

Ми пропонуємо вашій увазі якісний матеріал – вапно комове негашене в зручній фасовці по 40 кг. Всупереч наявності деяких рекомендацій по поводженню з матеріалом, працювати з ним досить просто. У інтернет-магазині будівельних товарів ТОВ «Татос-Буд» діє гнучка система знижок для постійних і оптових покупців. Нам довіряють як приватні особи, так і великі будівельні компанії-партнери.

 

Купити онлайн негашене комове вапно в мішках Купити онлайн негашене комове вапно в мішках Купити онлайн негашене комове вапно в мішках

Доступные стройматериалы