Каталог товарів

Особливості укладання євроруберойду

Особливості укладання євроруберойду

В усіх сферах будівництва все частіше використовуються ультрасучасні технології. Це стосується і матеріалів. Виробник намагається максимально поліпшити якості будматеріалів, щоб зробити його популярним на ринку.

покрівельні покритті в рулонахОсобливу популярність серед покрівельних покриттів в рулонах, а також гідроізоляційних матеріалів завоював євроруберойд. Він здатний захистити спецпокриття від високого рівня вологості за допомогою полімерно-бітумної основи. Крім того, при виробництві використовують скловолокно, що виступає в ролі армуючої основи.

Властивості євроруберойду завжди оцінять належним чином ті, хто виконує або замовляє роботи :

  • податливість і еластичність;
  • стійкість до дії сонячних променів;
  • надійність і міцність руберойду;
  • простота монтажу рулонного шару;
  • широкий діапазон робіт.

Армуючий шар забезпечує міцність будматеріалу. Оскільки склополотно або склотканина дозволяє максимально розподілити тиск на поверхню по усій площі. Рулонне покриття не піддається механічним ушкодженням на розрив, не вбирає воду, стійкий до гниття, розвитку бактерій, плісняви, грибка.

Використовують будматеріал частенько як гідроізоляційний шар, як для плоских і скатних дахів, а також для забезпечення захисту від вологи підземних будов, підвалів і інших приміщень. Євроруберойд легко змінює свою форму в залежності про деформацію основи, на яку він настелений.

Особливості виробництва євроруберойду

Євроруберойд відрізняється від традиційного бітумного будматеріалу в рулонах складом. Замість картону основою виступає склотканина або скловолокно. А також виробник використовує поліестер. Такий армуючий шар додатково покривається бітумною мастикою.

Маркіровка на поверхні рулону демонструє усі складові:

  • Х - полотно;
  • Т - склотканина;
  • К - крупнозернисте посипання зі сланцю;
  • П - полімерна бітумна мастика;
  • Э - поліестер.

Таким чином, на верхньому шарі можна побачити маркіровку ХКП, ТКП або ЭКП, а на нижньому - ХПП, ТВП і ЭПП, що свідчить про послідовність в процесі виробництва.

Монтаж гідроізоляції покрівлі

Монтаж гідроізоляції покрівліУкладання руберойду робиться на заздалегідь очищену поверхню. Слід видалити пил, пісок, бруд. Настелити рулон рекомендується на монолітні плити із залитим стягуванням. Не підходить як основа керамзит, піщаний асфальтобетон і мінвата.

Перед монтажем підготуйте поверхню бітумним праймером або мастикою. Якщо основою виступає стара основа, знадобиться тільки обробка праймером. Особливості використання додаткових коштів вказані на тарі виробником. Там зафіксована рекомендована витрата і час висихання.

Технологія монтажу

Розкочувати рулон слід від лінії стоку знизу. Розташування смуг паралельне ухилу запобігати попаданню вологи в стики. Перш ніж відрізувати необхідний шматок, необхідно натягнути руберойд, до зникнення складок. Щоб закріпити край, необхідно розігріти його пальником і прикріпити. Нахльостування смуг не повинне перевищувати більш як 10 см.

У важкодоступних місцях, де розміщується вентиляція, ліфтові шахти, слід залити мастикою з високим рівнем адгезії. При огляді важливо врахувати можливі атмосферні опади і їх вплив на покрівлю.

Після монтажу ретельно приберіть усі залишки, а також будівельне сміття. Адже наявність предметів на даху може зашкодити цілісності покриття. 

Рулонне покриття високої якості стане гарантією комфорту у будинку, а також забезпечить вас від всяких неприємностей і непередбачених витрат. 


Доступные стройматериалы