Каталог товарів

Склотканина і її види

Склотканина сучасний будівельний матеріал

Сучасні будівельні матеріали удосконалюються з кожним роком покращуючи свої властивості, склади, характеристики. Одним з популярних матеріалів є склотканина. Вона виготовляється по особливих технологіях зі спеціального скловолокна. У інтернет-магазині ТОВ «Татос-Буд» в Харкові можна купити склотканину недорого різних видів з можливістю доставки по місту та області.

Що треба знати про склотканину – розберемо далі в статті.

Види склотканини

У різних сферах використовують певні види склотканини, залежно від призначення. Існує декілька видів матеріалу, що відрізняються між собою тонкощами технології виготовлення, щільністю, сировиною, складом.

Пропонуємо ознайомитися з трьома найбільш поширеними в практичному застосуванні видами склотканини:

  1. Склотканина теплоізоляційна. Матеріал використовується для зменшення втрат тепла в різних сферах. Наприклад, забезпечення теплоізоляції для труб опалювальної системи, водопроводів і не лише. Матеріал пожароустойчив, не займистий, з високою температурою плавлення *понад 350 градусів. Матеріал знаходить своє застосування у тому числі при проведенні покрівельних робіт. Стійкий до дії вологи та хімічних речовин, довговічний і практичний. У продаж поступає в основному в рулонах для зручності зберігання/транспортування.
  2. Склотканина конструкційна. Є полотном, що виготовляється зі скляних ниток. Тонкий матеріал, часто застосовується як основний, армуючий шар при виготовленні склопластикових виробів. Активно використовують матеріал у виробничих масштабах при спорудженні яхт, автомобілів, місткостей для зберігання хімічних складів і ін. Матеріал використовується з метою збільшення удароміцності конструкцій з пластику. Залежно від товщини та щільності має розділення на типи.
  3. Склотканина електроізоляційна. Сфера застосування матеріалу, що виготовляється зі скловолокна, досить широка. Тканину використовують як початковий матеріал для виготовлення ізоляцій, Фольгованих ламінатів, нефольгированных діелектриків. Не проводить електричний струм. Відрізняється по щільності та вазі. Стійка до дії негативних чинників довкілля, є екологічно чистим продуктом.

Завдяки технології виробництва різних видів склотканини, продукт є доступним в плані вартості. Це дозволяє активно використати її всюди. Ми готові запропонувати якісну склотканину до продажу недорого, в зручній упаковці з доставкою по Харкову. Є оптові та роздрібні варіанти співпраці.

Переваги склотканини в рулонах

Безумовно, різні види склотканини матимуть характерні відмінності, наприклад, температура плавлення, щільність, теплоізоляційні властивості та багато що інше. Але є маса переваг, які є загальними для усіх видів склотканини.

Наведемо приклад по деяких з них:

  • стійкість до розривів;
  • несприйнятність до дії хімічних речовин;
  • широка сфера застосування;
  • екологічно чистий продукт;
  • зручний і практичний у використанні на практиці;
  • недорогий.

Список можна доповнити та іншими достоїнствами склотканини як самостійного матеріалу або продукту для подальшого перероблення. Тривалість терміну служби обгрунтована складом матеріалу. Практичність використання дозволила скловолокну стати одним з найбільш затребуваних продуктів. Зберігати рулони склотканини можна роками та навіть десятиліттями без втрати властивостей.

Ознайомтеся з конкретними моделями склотканини в рулонах в нашому інтернет-магазині.


Доступные стройматериалы